Eden Group

 

Eden Group - Historie společnosti

EDEN GROUP a.s. je akciová společnost zaměřená na poskytování lázeňských, hotelových a restauračních služeb. Důležité jsou také naše aktivity týkající se poradenství v oblasti investic, taktéž v hotelovo-lázeňské branži. Eden Group a.s. byla založena v roce 2001. Její kořeny však sahají až do roku 1997, kdy vznikla společnost New Bridge s.r.o., jejíž je Eden Group a.s. následovnicí.

Společnost provozuje v současné době luxusní balneoprovoz Zámecké Lázně a také pětihvězdičkový hotel Carlsbad Plaza, otevřený 23.12.2005, který je od 1. dubna 2007 zařazen do aliance „The Leading Hotels of the World", která sdružuje 400 nejlepších hotelů světa.

V dubnu roku 2007 otevřeli Carlsbad Clinic, špičkové zařízení poskytující širokou škálu diagnostických, kosmetických a dalších specializovaných služeb. Součástí Carlsbad Clinic je také operační sál na estetickou a plastickou chirurgii. 21.4.2005 získala společnost certifikát managementu kvality dle normy ISO 9000/2001 na poskytování lázeňských, ubytovacích a stravovacích služeb.

 

Hlavní cíl společnosti

Hlavním cílem společnosti je získat co nejvíce spokojených klientů, kteří se budou rádi vracet a doporučovat naše zařízení ostatním. Spokojenost klientů nejvíce ovlivňují ti, kteří jsou s nimi v každodenním kontaktu, čili zaměstnanci. Proto se společnost snaží motivovat zaměstnance k vyšším výkonům, umožnit jim profesní růst a vytvářet jim co nejpříznivější pracovní podmínky.


Název subjektu:
Eden Group a.s.
Spisová značka: B 946 vedená u Krajského soudu v Plzni
Sídlo společnosti: Karlovy Vary, Na Vyhlídce 50, čp. 93, PSČ 360 01
Identifikační číslo: 26340062
 

Novinky

Přečtěte si novinky

Zajímají Vás novinky z našeho hotelu Carlsbad Plaza? Přečtěte si, co je u nás nového. ...

Více

Newsletter - novinky emailem

Dostávejte aktuální informace přímo do Vašeho emailu, registrujte se: